5.května 1252, Úvaly u Prahy | +420 603 485 541

|

zabýváme se realizací výstavních expozic jak exteriérových tak i interiérových

naše služby

NAŠE SLUŽBY

O nás

O nás

Jsme rodinná firma sídlící v Úvalech nedaleko Prahy, kde máme vlastní skladové a dílenské prostory. V těchto prostorách vyrábíme a připravujeme veškeré naše produkty a služby. Od našeho vzniku roku 1992 jsme si vybudovali stabilní pozici na trhu a stále rosteme! Veškeré naše realizace provádíme nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Od našeho vzniku se zabýváme především kompletní realizací výstavních expozic a to jak atypických tak systémových, venkovních i vnitřních.

Jsme schopni pro Vás zajistit nejenom individuální expozici, ale i kompletní technickou realizaci výstav, veletrhů, konferencí a kongresů. Pro potřeby konferencí a kongresů Vám můžeme nabídnout také naše posterové panely, které jsou velmi využívány právě na těchto akcích.

V neposlední řadě se podílíme na tvorbě nejrůznějších eventů, ať už s pomocí našeho výstavního systému nebo různých atypických prvků jako jsou prosvětlené bannerové stěny.

Realizace VÝSTAVNÍCH EXPOZIC

Naše společnost se zabývá především stavbou výstavních expozic na veletrzích, výstavách, kongresech a nejrůznějších eventech po celé Evropě. Jsme pro Vás schopni zajistit poutavou a kreativní expozici od návrhu až po kompletní realizaci!

Stavíme jak atypické expozice z nejrůznějších materiálů, tak standardní expozice z výstavních systémů Octanorm, Maxima a Combi. Tyto systémy jsou díky své variabilitě a rychlé montáži také hojně využívány na kongresech a eventech, při kterých z nich lze vytvářet nejenom expozice, ale také různé zástěny, pulty, vitríny a další prvky.

Výstavní expozice umíme stavět jak pro vnitřní, tak i pro vnější použití. Vnější systémové expozice stavíme na nízkém pódiu z voděodolné překližky a zakrýváme je střechou z trapézových plechů.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat a my Vám zdarma zašleme prvotní návrh expozice včetně kalkulace!

naše služby

Realizace VÝSTAVNÍCH EXPOZIC
Realizace POSTEROVÝCH PANELŮ

Realizace POSTEROVÝCH PANELŮ

Další ze specializací naší společnosti je stavba posterových panelů. Tyto posterové panely se hojně využívají především při kongresech a konferencí, ale také je lze využít jako elegantní zástěnu. Velkou výhodou je velmi rychlá montáž i demontáž těchto panelů a taktéž jejich možnost spojování.

V současné době disponujeme cca 500 posterovými panely. Díky tomu jsme jedním z hlavních dodavatelů posterových panelů v ČR.

Posterový panel:

Samostojná kobercová deska 2 metry vysoká a 1 metr široká, která je ukotvená v kostře ze systému COMBI. Na tuto desku lze jednoduše pomocí špendlíků nebo suchých zipů připevňovat nejrůznější tiskopisy či plakáty. Možnost opatřit poster plastovou oboustranou "kapsou", do které se zasunují papírová čísla pro označení jednotlivých panelů. Může se také osadit drátěným držákem na prospekty velikosti A4. Panely je možné spojovat pod úhlem 0° a 45°.

Posterové panely je možné realizovat v několika variantách.

naše služby

Mobilní montovaná podlaha

Od konce roku 2011 naše společnost pronajímá a montuje mobilní montovanou podlahu. Tato podlaha se skládá z OSB desek o tloušťce 16 mm, které jsou spolu spojeny pomocí lamelek. Tuto podlahu lze využít zejména v krytých sportovních halách, kde povrch nesplňuje požadavky pro např. položení koberce nebo plovoucí podlahy.

Tato podlaha vytvoří celistvou rovnou plochu na kterou lze bez problémů uchytit nejrůznější druhy krytin, ať už je to již zmiňovaný koberec nebo plovoucí podlaha, která může být využita pro potřeby tanečního parketu. Její výhodou je rychlá montáž a demontáž.

naše služby

Mobilní montovaná podlaha

Prodej použitých koberců

Prodáváme použité koberce z výstav a veletrhů.

  • Koberce typu Podium s gramáží 800 g/m2 nebo Revexpo s gramáží 730 g/m2
  • Výška vlasu +- 2 mm, celková výška +- 3 mm.
  • Různé barvy a metráže dle aktuální nabídky.
  • Koberce jsou vyluxované, s různou mírou opotřebení.
  • Šíře koberců 2 m.
  • Cena od 25,- Kč/m2, v případě většího odběru možná sleva!

V případě zájmu nás kontaktujte.

naše služby

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
ReferenceProvozovna, sklad:

5.května 1252
Úvaly u Prahy
tel./fax: +420 281 981 128
e-mail: pekoexpo@pekoexpo.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Jan Petrák ml.
mobil: +420 603 485 541

GDPR

Máte dotaz, zeptejte se nás